Bona 848

Bona 848 (однокомпонентний клей на основі модифікованого сілану)

Виробник: Швеція

 

Описання товару:

Однокомпонентний силановий клей для паркету Bona R 848 Бона Р 848 здатний стримувати напругу при розширення дерев'яної дошки.Можна використовувати для підлог з підігрівом. Паркетний клей Bona 848 ідеально підходить до порід які чутливі до вологи. Клей забезпечує відмінну адгезію до різних поверхонь, а також не перешкоджає природному руху деревини.

У більшості випадків при використанні силанового клею Bona R 848 немає необхідності використовувати грунтівку на основу, а при необхідності виробник рекомендує використати грунт Bona R410, Bona D 500

 

Призначення:

Модифікований сілановий клей для паркету Bona R848 можна використати при монтажі промислового паркету 22 мм, паркетної дошки- довжиною 700 мм в довжину, 70 мм завширшки і товщину 22 мм; максимальні допустимі розміри для дошки- 2200 мм довжина, 180 мм ширина, 19 мм товщина.

 

Вказівки по застосуванню:

Основні властивості силанового клею для паркету Bona R848- не потрібно перемішувати так як твердіння відбувається завдяки хімічній реакції з вологою, що знаходиться в повітрі. Клей не містить води і розчинників, має чудову адгезію, після нанесення клею на основу не розтікається та тримає борозни від шпателя.Час висихання клею Bona  848 становить близько 8-10 годин для ходіння та шліфування через 24 години. Ідеальний варіант для тих хто рахує свої гроші та цінує якість.

Під час роботи з клеєм не залишати відкритим відро більш ніж на 30 хв. так як клей швидко вбирає вологість з повітря та починає схоплюватися.

Клей для паркету Bona  848 використовується підлог з підігріванням

Витрата  :   силанового клею для паркету Бона 848 - від 850г/м2 - до 1250 г/м2 залежно від типу паркету і основи. 

Інструмент для нанисения : шпатель для нанесення клею.

Ціна: 0 грн.
Кількість:
Copyright www.webdesigner-profi.de