Bona Traffic

Bona Traffic (двухкомпонентий лак на водній та поліуретановій основі)

Виробник: Швеція

 

Описання товару:

Bona Traffic" – один із самих стійкий до стирання лаків, воднодисперсійний, екологічно чистий двокомпонентний лак на основі поліуретанової дисперсії. Він призначений для покриття паркетних і дерев'яних підлог з особливо високим ступенем навантаженням.

Лак " Traffic" має одні із найкращих показники по стійкості до стирання та до слідів від взуття. Має чудову текучість при нанесенні та не залишає напливів від лаку, також має дуже високу адгезію до деревини. В продажі є глянсовий ,особливо матовий і напівматовий.

 

Призначення:

Для фінішного лакування дерев’яних підлог, панелей, плінтусів. З  попереднім ґрунтуванням або нанесення однокомпонентного лаку (Bona Prime, Bona Novia,  Еко грунт, лак Професіонал- 5, Chimiver -Fondo Flou. Chimiver Ecostar).Застосовується житлових, офісних, комерційних приміщеннях так як являється екологічно чистим продуктота має високу ізносостійкість.

 

Вказівки по застосуванню:

Перед лакуванням поверхня повинна бути сухою.чистою від пилу, відшліфованою. Рекомендовані лаки та грунтовки : фірми Bona Prime, Bona Novia,  Еко грунт, лак Професіонал- 5, Chimiver -Fondo Flou. Chimiver Ecostar.  Вони можуть наноситися на дерев'яну поверхню валиком або відповідним шпателем/

Лак слід наносити на оброблювану поверхню рівномірно, не допускаючи утворення калюж або напливів. Проміжну шліфовку потрібно робити після висихання відповідного шару лаку. Вона виконується шліфувальною шкіркою або сіткою із зернистістю абразиву 150 або дрібніше.

Час висихання близько трьох годин при температурі повітря +20 0С і відносній вологості 50%%. Час сушки до можливості акуратного ходіння - близько 4-8 годин.

Час сушки до проміжної шліфовки лаку - не менше 16 годин ("через ніч").

Час витримки до повного твердіння лаку 5-7 діб. До цього терміну не допускається укладання на підлогу килимів, установка меблів і проведення вологого прибирання.

Витрата  : в один шар від 70 до 90 г/м2- після грунтовочного шару.

 

Ціна: 0 грн.
Кількість:
Copyright www.webdesigner-profi.de