Bona Mix Fill

Bona Mix Fill (звязуючий розчин для приготування шпаклювальної маси).

 

Виробник: Швеція

 

Описання товару:

Mix & Fill (Мікс Філ) - іднальна речовина на водній основі, призначена для змішування з шліфувальним пилом для отримання шпаклюваної маси необхідного кольору і консистенції. 

 

Призначення:

Mix & Fill використовується для заповнення швів, тріщин і інших незначних дефектів на дерев'яній полі не більше 2 мм. завширшки. 

 

Вказівки по застосуванню:

Перед замісом ретельно струсити. Обов’язково перед заповненням швів, щілин , поверхня повинна бути відшліфованою абразивом 80-120 чиста та суха. Пил від шліфування зеном 80-120 шліфовки має бути зібраний для замішування шпаклювальної маси. 

Mix&Fill слід змішати нержавіючим шпателем з пилом від остаточної шліфовки до отримання необхідного кольору і густини. Шпаклювання слід проводити по всій поверхні підлоги. Широкі шви і щілини потрібно  додатково прошпаклювати. УВАГА шпаклювання не підходить для заповнення швів і тріщин шириною більше 2 мм. Час висихання шпаклівки приблизно 20 хвилин, проте час висихання буде збільшений якщо глибина заповнення швів збільшена. Після повного висихання шпаклювальної маси поверхня підлоги має бути знову відшліфована абразивом 100-120. Після цюго підлога може бути покрита будь-яким лаком або олією фірми Bona, Еко лак Професіонал, Chimiver. Під час нанесення і сушки температура в приміщенні і продукту не має бути нижчий +13 °C.

Витрата: приблизно 1л./10 м2. залежно від глибини і ширини заповнення.

 

Ціна: 1 380 грн.
Кількість:
Copyright www.webdesigner-profi.de