Шліфування  паркету чи дошки - це необхідна послуга будь-якому паркетному покриттю , вона здатна не лише усунути дрібні ушкодження, прибрати потертості і подряпини, але і повернути початкову красу підлозі з натурального дерева. Сьогодні шліфування паркету проводиться за допомогою спеціального устаткування, яке бережно і рівномірно знімає верхній зношений шар покриття, створюючи абсолютно рівну поверхню. Після шліфування паркет виглядатиме, як тільки що встановлений, а усі помітні недоліки і дефекти після обробки просто зникнуть.

«1- крок»   майстер паркетною шліфувальною машиною СО-206 знімає верхній шар лаку грубим абразивом № 24, 30. якшо це нова підлога то достатню буде і № 36 ( в залежності які перепади між дощечками). Після зняття старого лаку до чистого дерева та вирівнювання перепадів, переходимо до наступного етапу зняття грубих борозн (царапин) від попередньої шліфовки. Ставимо ще менше зерно абразиву від №40 і доходимо до № 80. 

«2- крок»   Шпаклювання щілин. Можна використовувати для шпаклювання готові шпаклівки які виготовляє той чи інший виробник. Але найкраща шпаклювальна маса та яка зроблена із спеціального зв'язуючого розчину «Mix-Fill» Bona - Швеція або «Ecofil» Chimiver –Італія  та дрібного пилу який був зібраний від попередньої шліфовки абразивом № 80 (чим дрібніший зібраний пил тим краща виходить шпаклівка). Перед шліфуванням необхідно ретельно пропилососити поверхню. Шпаклювання щілин проводимо жорстким, широким металевим шпателем на здир . Після  висихання шаклівки можна провести повторне часткове шпаклювання якщо є великі щілини.

«3- крок» зняття залишків шпаклівки з поверхні- це робится тією ж машиною тільки з абразивом № 120.

«4-крок» після ретельного прибирибирання підлоги пилососом, переходим до лакування чи нанесення тону або масла

Реставрація старого паркету

Шліфування соснової дошки після пожежі

Шліфування шпунтованої дошки, тонування (махагон) та покриття водним лаком