Adesiver Herkcules

DESIVER HERCULES - двокомпонентний клей, без запаху для дерев'яних підлог з дуже низьким рівнем чутливості, не містить розчинників, води, ізоціанової і епоксидних смол з молекулярної масою <= 700. Він має такі властивості як висока тяга, опір, гарне покриття та зручність у застосуванні .

 

Застосування:

Застосовується для укладання попередньо обробленого паркету а також для будь-якого іншого типу дерев'яної підлоги в тому числі і дошки без необхідності підготовки дерев'яних планок.Рекомендуеться для склеювання на засадах з підігрівом.

 

Технічні характеристики

 • Співвідношення суміші: 9/1
 • Температура застосування: від + 10 ° C до + 25 ° C
 • Застосування: зубчастий шпатель Н.5
 • Життєздатність: 2 ч.
 • Максимальний час відкриття: Н.А.
 • Затвердіння: 48-72 рік.
 • Покриття: 1000-1600 г / м² в залежності від підстави
 • Колір: дуб, горіх
 • Термін зберігання: 1 рік в заводській упаковці при температурі від +10 ° C до +25 °
 • Упаковка: 10 кг (9 + 1)
 • Очищення інструментів: DILUENTE DS (перед затвердінням клею)

 

Кращі умови для укладання паркету:

Основа підлоги - суха, чиста, без пилових утворень, не дуже груба

 

Вологість основи підлоги

 • 2,0% максимально на основі статі з цементом
 • 1,7% максимально на основі статі з опаленням з цементом.
 • 0,5% максимально на ангідритного основі
 • 0,2% максимально на ангідритного основі статі з опаленням.
 • Вологість деревної - 9 ± 2%

 

Інші області застосування:

Склеювання тепло-і звукоізоляційних панель (пробки, пінополіуретан, мінеральна вата). Склеювання плиток на азбестоцемент і ДСП. Склеювання деревини та будівельних матеріалів (кераміка, кераміко-мармурова плитка) на металеві підстави.

 

Рекомендації по використанню:

Після змішування двох компонентів нанесіть рівномірно ADESIVER HERCULES зубчастим шпателем на чисту поверхню поєднавши з можливим пилом на ньому. Продовжуйте так, щоб плитка була покладена поспіль належним чином і обережно забита таким чином, щоб клей добре прикріпився до всієї поверхні.

 

Ідеальне приклеювання до основи забезпечується тоді, коли принаймні 65% кожного деревного компонента знаходиться в прямому контакті з клеєм. При наявності пилових утворень і пористих підстав, ми рекомендуємо застосовувати перший шар PRYMER PUB 77, PRYMER SF 1105, PRYMER FAST 500 або PRYMER 100 (див. Технічний паспорт). Через 24 години, продовжите нанесення клею.

 

У разі якщо підстава волога, ми рекомендуємо застосовувати спочатку PRYMER PUB 77, PRYMER, Fast 500, PRYMER SF 1105, 100 або PRYMER PRYMER EPOX WETT або PRYMER WB 328 S (див. Технічні специфікації). Ми не рекомендуємо занурювати плитку в ADESIVER HERCULES коли будете укладати їх. При необхідності, занурте плитки в (PARKETTKOLL L) клей, який має дуже сильний вплив адгезії дерева до дерева але також уникайте типового "ковзання" плиток. Якщо паркет встановлений на скловидній поверхні (Керамічна плитка, емальовані плитка, полірований мармур і ін.), Вони повинні бути ретельно очищені від пилу, піску, клею і воску. Нанесіть за допомогою тканини активатор адгезії DILUENTE АПА слідуючи правильному часу застосування (див. Технічну карту), після чого застосовуйте ADESIVER HERCULES. Подальше шліфування можна зробити через 3-4 дня в залежності від атмосферної і гігрометрічніх умов паркету.

 

У разі ангідритного основ, ретельно відшліфуйте наждачним папером зернистістю 24 або 36, видаліть пил і застосовуйте ґрунтовку PRYMER SF 1105 (НЕ розбавляйте) або PRYMER PUB 77 з DILUENTE DMC 50 розчинник у співвідношенні 70:30. Застосовуйте ADESIVER HERCULES і проводите шліфування через 3-4 дня, в залежності від атмосферних умов і рівня вологості породи дерева.Якщо при укладанні попередньо лакованої дерев'яної підлоги, на шматок дерева випадково потрапить бруд з клеєм, негайно промийте з DILUENTE PULIPAR або W. Ми рекомендуємо , при використанні ADESIVER HERCULES дотримуватися особистої системи профілактики.

 

Транспортування:

Якщо температура зберігання перевищує +25 ° С, час зберігання помітно зменшується, при температурах вище +50 ° C існує реальний ризик згущення / желатинизации продукту, навіть в оригінальній упаковці.Для транспортации через море бажано використовувати спеціальні термоконтейнери.

Ціна: 2 599 грн.
Кількість:
Copyright www.webdesigner-profi.de