Паркетолеп-Професіонал-1

Гарантована європейська якість.

Технічна карта.

Паркетний клей «Паркетолеп-Професіонал-1»

Сертифікат якості № 409 від 18.06.2010 р ТУ У 24.6-34943263-001: 2010

 

Паркетний клей виготовлений на основі високоякісної дисперсії сополимера вінілацетату з добавкою наповнювачів і поліпшуючих засобів. Не містить розчинників.

 

Призначення:

Клей з підсиленою клеючою здатністю, застосовується для приклеювання паркету, керамічної плитки, деревьев'яних конструкцій і виробів з дерева до бетонних, кам'яним, деревьевьяним, обштукатурених поверхонь а також для фіксації і приклеювання лінолеуму комерційного, побутового, на спіненої і ворсової основи, килимових і Каркова покриттях до бетону, цементної стяжки, дерева, ДВП, ДСП і ін. 

 

Технічні характеристики

  • Колір і неш.від: Однорідна пастоподібна маса білого або бежевого кольору
  • Суха маса:% 70 ± 5
  • Щільність: 1,4-1,6 г / см.кв.
  • В'язкість при 23 гр: З 50000-250000
  • Температура: Клея і клеять поверхонь, гр.С 15-25
  • Навантаження паркету: Через 24 години
  • Шліфування паркету: через 72 години
  • Витрата, кг / м.кв: (В зав. Від способу застосування, виду шпателя і поверхні) 1-1,75

 

Рекомендації щодо використання:

Поверхня основи повинна бути сухою, рівною (макс.2% вологи.), Чистої (без жирних плям і пилу), міцної, без тріщин і подряпин. Для збільшення ціпкості клею рекомендуємо пошліфувати гладку поверхню (напр.самовіравнюющую суміш), а також погрунтувати грунтувальною емульсією або глибокопроникаючою ґрунтовкою. Перед початком роботи важливо перевірити вологість підстави і повітря в приміщенні.

 

Спосіб застосування:

Паркетолеп Професіонал-1 має оптимально підібрані параметри до роботи і не вимагає розведення. Клей потрібно рівномірно нанести трикутним шпателем на поверхню (невпітівающая поверхню - шпатель В3, впітівающая - шпатель В5). Між стіною і паркетом потрібно залишати зазор в залежності від виду і породи покриття, але не менше 1,5 см. Після укладання паркету зняти клини.

 

Кращі умови застосування:

Температура клею 18-25С.

Температура поверхні 15С.

Відносна вологість повітря нижче 70%.

Увага! Низька температура збільшує, а більш висока зменшує час використання і затвердження клею.

 

Зберігання:

Зберігати в щільно закритих оригінальних упаковках, в сухому приміщенні, на відстані від будь-яких джерел тепла. Температура зберігання: +5 25С. Гарантійний термін зберігання: 12 місяців від дати виготовлення. Упаковка: 1 кг., 5 кг., 10 кг.

 

Заходи безпеки:

Особливих заходів безпеки не потрібно. При попаданні на шкіру змивається водою.

  

Утилізація відходів:

Залишки використаного клею екологічно нешкідливі і являють собою звичайний будівельне сміття. Наші дані спираються на лабораторні та практичні досліди. З приводу різних речовин, засобів і умов, на які ми не маємо ніякого впливая, ми не даємо жодних гарантій - навіть з точки зору патентного права.

Ціна: 650 грн.
Кількість:
Copyright www.webdesigner-profi.de